MaM13



A versenyre jelentkezett csapatok

Essort /régi motorosok kategória/

Bartalos Tamás (30)
Mátrix oktatási központ

Bencsik Tamás (30)
ex. Óbudai Egyetem - NIK

Takács István (37)
(ex) Óbudai egyetem (Székesfehérvár)

Kele István (47)
ex. Gábor Dénes Főiskola

Rajkai Andrea (29)
Pallas 75 Oktatási Központ

Varga Gyula (33)
ex. Bajáki Ferenc SZKI

 


Delta II /régi motorosok kategória/

Szakács Zoltán (32)
ex. BMF Kandó

Bartók Csaba (30)
ex. Miskolci Egyetem


The best of Bláthy

Godó Martin (16)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Marhás Tamás (16)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Palicza Ádám (15)
Kőkúti Általános Iskola Tata

Barkócz Gergely (15)
Kőkúti Általános Iskola Tata

Varga István (47)
ex. Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


Big Boss

Boldizsár Tamás (17)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Adu Róbert (15)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Kiss Gyula (13)
Kőkúti Általános Iskola Tata

Kiss János Krisztofer (17)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Varga István (47)
ex. Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


TIB-Robotics

Blazsek Attila (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - VIK

Csintalan Dániel (19)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Törőcsik Kristóf (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem – VIK

Kasza Dávid (19)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Kohanecz Ádám (20)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Szarka Péter (20)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


DE-TERMINUS

Póta Hunor Péter (21)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék

Kovács István (22)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék

Hidvégi Richárd (25)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék

Balázs Dávid (24)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék


ÓAM Ózdi Amatőr Műszerészek /régi motorosok kategória/

Balogh Ádám (32)
ex. Miskolci Egyetem

Nagy Dániel (32)
ex. Bródy Imre szakközép iskola

Dénes Richárd (24)
Miskolci Egyetem

Restás Lambert (26)
ex. Bródy Imre szakközép iskola


Szt Joe

Molnár Tamás (16)
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Zámbó Szabolcs Viktor (17)
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Zámbó Lajos (50)
ex. Debreceni Egyetem Informatikai Kar


Schwifty Robotics

Sipos Bence (20)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc

György Levente (19)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc

Szoták Soma (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyész és Biomérnöki kar - Vegyészmérnök BSc

Novák Emil (20)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc


A-Team

L. Kiss Márton (25)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Dihen Dávid (24)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Tóth József (24)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet


Tetemvári csapat

Juhász Tamás (22)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Király Krisztina (20)
Miskolci Egyetem Szerszámgépészeti és Mechatronikai Intézet

Simon Ede (22)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet


µ-troll /régi motorosok kategória/

Abonyi Zoltán (26)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Bedő Sándor (27)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Borvendég Mátyás (27)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Petrovszki Imre (26)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


TrustME

Hegyi Ádám (21)
Miskolci Egyetem Automatizálás és Infokommunikációs Intézet

Rozsnyai Gábor (20)
Miskolci Egyetem Automatizálás és Infokommunikációs Intézet

Varga Ádám (20)
Miskolci Egyetem Automatizálás és Infokommunikációs Intézet


AllCutRace

Flaskó Tamás (24)
Miskolci Egyetem GéIK/ Villamosmérnöki MSC


LeKiPali

Niethammer Tamás (14)
Kiss Bálint Református Általános Iskola Szentes

Csatlós Vencel (14)
Kiss Bálint Református Általános Iskola Szentes

Niethammer Zoltán (51)
felkészítő tanár  Kiss Bálint Református Általános Iskola Szentes


MANANAOG

Demeter Katinka (22)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar

Tordai Loránd (21)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar

Nagy Lehel (21)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar

Marton Csaba (21)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar

Szép Szilárd (21)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar


SZIGRobotics

Járai Balázs (16)
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium

Dr. Kővári Attila (42)
egyetemi docens Dunaújvárosi Egyetem

Szeder Patrik (19)
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium


Lego kör

Berke Márton (22)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki Kar

Bognár Márton (22)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki Kar

Farkas Tamás (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki Kar

Tóth Ádám Raymond ( 23 )
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki Kar

Ugrin Dániel (22)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki Kar


Mecha Fan Boiz

Hudák Dániel (23)
Miskolci Egyetem Robert Bosch Mechatronikai Intézet

Kovács Dávid (21)
Miskolci Egyetem Robert Bosch Mechatronikai Intézet

Takács Tibor (22)
Miskolci Egyetem Robert Bosch Mechatronikai Intézet


AirStars /régi motorosok kategória/

Dóczi Roland (26)
Óbudai Egyetem - NIK (MSC)

Takács Bence (26)
ex. Óbudai Egyetem - NIK/KVK

Tomor Endre (26)
ex. Óbudai Egyetem KVK (BSC)


RobotoSOKK

Kaszás Bíborka (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Koncsik Alex (20)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Holló Tamás (20)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet


I-Creatives

Ahmed BOUZID (28)
University of Miskolc, Institute of Automation and Infocommunication

Ahmed Reda (29)
University of Miskolc, Institute of Automation and Infocommunication

Habibu Abdullahi (30)
University of Miskolc, Institute of Automation and Infocommunication

Miklosi Zoltan (24)
University of Miskolc, Institute of Automation and Infocommunication

Hazim Nasir (40)
University of Miskolc, Institute of Automation and Infocommunication


Dzselendzser

Szabó Ákos Dániel (21)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Ózsvári Péter (21)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet


reszdneleszD

Kriston Dávid (21)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Bárány Bence (19)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Szűcs Kristóf (21)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Kriston Gergely (12)
Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd


Dabasi 1.8T - a szerelők réme

Szűcs András Márk (23)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet MSC

Tucsa Levente (23)
Miskolci Egyetem Energetikai Mérnök MSC

Mészáros Károly Marcell (22)
Miskolci Egyetem Energetikai Mérnök MSC

Gál Dániel (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet BSC


Experimental Robotics

Vincze Péter (31)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet


Építő Kockák /régi motorosok kategória/

Baka Dávid Márk (26)
BME - Mechatronika, Optika és Gépészeti Informatika Tanszék (MOGI)

Erdélyi Soma (25)
ex BME - Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék (AUT)

Lipécz Ádám (25)
ex BME - Mechatronika, Optika és Gépészeti Informatika Tanszék (MOGI)

Virág Tamás (24)
ex BME - Mechatronika, Optika és Gépészeti Informatika Tanszék (MOGI)


Előző /régi motorosok kategória/

Kiss Dávid (25)
Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar Automatizálási és Infokommunikációs Intézet


MDC /régi motorosok kategória/

Tasi Dániel (27)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki kar

Tasi Péter (25)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki kar


amPEr

Tóth Dávid Noel (25)
Pannon Egyetem, Informatikai Tudományok PhD, tanszék: VIRT

Rátosi Márk (25)
Pannon Egyetem, Informatikai Tudományok PhD, tanszék: RSZT

Sipos István Krisztián (25)
ex. Pannon Egyetem, Mérnökinformatikus BSc


RoboGuys

Borbély Félix (15)
Clonlara School

György Jakab (15)
Clonlara School

Nagy Olivér (15)
Bornemisza Péter Gimnázium Általános Iskola

Rába Ármin András (17)
Clonlara School

Soós Miklós (42)
ex BME - Mechatronika, Optika és Gépészeti Informatika Tanszék (MOGI)

Tóth János Péter (57)
Erdőkertesi Mikrokontroller Klub


Recycling matadorok /régi motorosok kategória/

Korcsok Erika(24)
Miskolci Egyetem, Mérnökinformatikus-MSC

Pónya Balázs (24)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Koba Máté (24)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Bartók Roland (30)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Molnár István(25)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet


Ottomatta Team /régi motorosok kategória/

Kolozsi-Tóth Máté (29)
Miskolci Egyetem - Automatizálási Tanszék

Méhes László (30)
Miskolci Egyetem - Automatizálási Tanszék

Rádi Péter (30)
Miskolci Egyetem - Automatizálási Tanszék


Mars Mining Corporation /régi motorosok kategória/

Kópiás Péter (37)
ex. Óbudai Egyetem

Maczák Milán (37)
ex. ELTE-IK