A versenyre jelentkezett csapatok

Essort /régi motorosok kategória/

Bartalos Tamás (30)
Mátrix oktatási központ

Bencsik Tamás (30)
ex. Óbudai Egyetem - NIK

Takács István (37)
(ex) Óbudai egyetem (Székesfehérvár)

Kele István (47)
ex. Gábor Dénes Főiskola

Rajkai Andrea (29)
Pallas 75 Oktatási Központ

Varga Gyula (33)
ex. Bajáki Ferenc SZKI

 


Delta II /régi motorosok kategória/

Szakács Zoltán (32)
ex. BMF Kandó

Bartók Csaba (30)
ex. Miskolci Egyetem


The best of Bláthy

Godó Martin (16)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Marhás Tamás (16)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Palicza Ádám (15)
Kőkúti Általános Iskola Tata

Barkócz Gergely (15)
Kőkúti Általános Iskola Tata

Varga István (47)
ex. Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


Big Boss

Boldizsár Tamás (17)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Adu Róbert (15)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Kiss Gyula (13)
Kőkúti Általános Iskola Tata

Kiss János Krisztofer (17)
TSzC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata

Varga István (47)
ex. Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


TIB-Robotics

Blazsek Attila (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - VIK

Csintalan Dániel (19)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Deli Tamás (20)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Kasza Dávid (19)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Kohanecz Ádám (20)
BMSZC Bolyai János Műszaki Szakgimnáziuma És Kollégiuma

Szarka Péter (20)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


DE-TERMINUS

Póta Hunor Péter (21)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék

Kovács István (22)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék

Hidvégi Richárd (25)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék

Balázs Dávid (24)
Debreceni Egyetem Műszaki Kar Mechatronikai Tanszék


ÓAM Ózdi Amatőr Műszerészek /régi motorosok kategória/

Balogh Ádám (32)
ex. Miskolci Egyetem

Nagy Dániel (32)
ex. Bródy Imre szakközép iskola

Dénes Richárd (24)
Miskolci Egyetem

Restás Lambert (26)
ex. Bródy Imre szakközép iskola


Szt Joe

Molnár Tamás (16)
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Zámbó Szabolcs Viktor (17)
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Zámbó Lajos (50)
ex. Debreceni Egyetem Informatikai Kar


Schwifty Robotics

Sipos Bence (20)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc

György Levente (19)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc

Szoták Soma (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyész és Biomérnöki kar - Vegyészmérnök BSc

Novák Emil (20)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc


A-Team

L. Kiss Márton (25)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Dihen Dávid (24)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet

Tóth József (24)
Miskolci Egyetem, Automatizálási és Infokommunikációs Intézet


Tetemvári csapat

Juhász Tamás (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet

Simon Ede (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnöki Intézet


µ-troll /régi motorosok kategória/

Abonyi Zoltán (26)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Bedő Sándor (27)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Borvendég Mátyás (27)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Petrovszki Imre (26)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


TrustME

Hegyi Ádám (21)
Miskolci Egyetem Automatizálás és Infokommunikációs Intézet

Rozsnyai Gábor (20)
Miskolci Egyetem Automatizálás és Infokommunikációs Intézet

Varga Ádám (20)
Miskolci Egyetem Automatizálás és Infokommunikációs Intézet