A versenyre jelentkezett csapatok

Essort

Bartalos Tamás (27)
ex. Óbudai Képzőművészeti Szakképző Iskola

Bartalos András (31)
Nyíregyházi Főiskola

Bencsik Tamás (27)
ex. Óbudai Egyetem - NIK

Takács István (36)
(ex) Óbudai egyetem (Székesfehérvár)

Zemlényi Botond (16)
Trefort Ágost Két Tanítás Nyelvű SZKI


AirStars

Dóczi Roland (25)
Óbudai Egyetem - NIK (Msc)

Takács Bence (25)
Óbudai Egyetem - NIK/KVK (PhD)

Tomor Endre (25)
Óbudai Egyetem - KVK (Bsc)


µ-troll

Abonyi Zoltán (25)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Bedő Sándor (26)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Borvendég Mátyás (26)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Petrovszki Imre (25)
ex. Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


A-TEAM

L. Kiss Márton (23)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök - BSc

Dihen Dávid (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök - BSc

Tóth József (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök - BSc


ARMatúra

Pónya Balázs (22)
Miskolci Egyetem - Automatizálási és Infokommunikációs Intézet (MSc)

Koba Máté (23)
Miskolci Egyetem - Automatizálási és Infokommunikációs Intézet (MSc)

Bartók Roland (29)
Miskolci Egyetem - Automatizálási és Infokommunikációs Intézet (PhD)

Piller Imre (28)
Miskolci Egyetem - Alkalmazott Matematikai Intézeti Tanszék


Stormers

Tanyi Szvetlin (22)
Budapesti Műszaki Egyetem - Villamosmérnöki Kar

Széll Máté (17)
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium

Domokos Péter (37)
ex. BME - VIK National Istrument - programozó


RoBolyai

Varga István (46)
ex. Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Blazsek Attila (20)
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája

Deli Tamás (19)
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája

Kasza Dávid (18)
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája

Kohanecz Ádám (19)
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája

Szarka Péter (19)
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Bolyai János Műszaki Szakközépiskolája


Mars DNA Collectors (MDC)

Tasi Dániel (26)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar

Tasi Péter (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar


mananaog

Tordai Loránd (23)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar

Fülöp Zoltán (24)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar


SegGömb

Gál Máté (27)
Óbudai Egyetem - KVK Műszer Tanszék

Prjáchin Ján (26)
Óbudai Egyetem - KVK Műszer Tanszék


Schwifty Robotics

Molnár Áron (18)
 Székesfehérvári SzC Széchenyi István Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Novák Emil (19)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc

Sipos Bence (19)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar - Mechatronikai Mérnök BSc

Szoták Soma (20)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyész és Biomérnöki kar - Vegyészmérnök BSc


Előző

Forgács Zsófia (22)
Miskolci Egyetem Automatizálási és Infokommunikációs Intézet (MSc)

Harangozó Bence (22)
Miskolci Egyetem Automatizálási és Infokommunikációs Intézet (BSc)

Kiss Dávid (24)
Miskolci Egyetem Automatizálási és Infokommunikációs Intézet (MSc)


AllCutRace

Flaskó Tamás (23)
Miskolci Egyetem GéIK/ Villamosmérnöki BSC


SZIGRobotics

Kispál István tanárúr (62)
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium

Járai Balázs (15)
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium

Szeder Patrik (18)
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium


Lego kör

Ugrin Dániel (21)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki kar


Alaposch

Török Bettina (21)
Corvinus Egyetem

Balla Bence (27)
Miskolci Egyetem

Románné Rajzinger Zsanett (26)
Eötvös Lóránt Tudomány Egyetem

Román Szabolcs (25)
Óbudai Egyetem


Sapiracers

Nagy Lehel (20)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar

Veres Norbert András (18)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - Műszaki és Humántudományok Kar


0x20

Brok Szabolcs (24)
ex. Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - EMTE

Ferencz László (24)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - EMTE

Molnár Áron (24)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - EMTE

Oláh-Kátai Péter (19)
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - EMTE

Tüzes-Kátai Tamás (24)
ex. Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem - EMTE


Dinamikus Duó

Molnár Ádám (28)
ex. Debreceni Egyetem - IK PTI

Aranyosi Péter (26)
ex. Debreceni Egyetem - IK MI


Orb-ital

Kiss Zoltán (45)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - VIK

Fülöp Oszkár (40)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - VIK

Tekse Bálint (34)
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - VIK


super GéIKs

Hegedűs Henriett (21)
Miskolci Egyetem - GÉIK, villamosmérnök

Kis Renáta (21)
Miskolci Egyetem - GÉIK, villamosmérnök

Ritter Anett (20)
Miskolci Egyetem - GÉIK, mérnökinformatikus

Kriston Dávid (19)
Miskolci Egyetem - GÉIK, villamosmérnök

Mikó Marcell (19)
Miskolci Egyetem - GÉIK, villamosmérnök

Nyitrai Balázs (18)
Miskolci Egyetem - GÉIK, programtervező informatikus

Sebők Attila (24)
Miskolci Egyetem - GÉIK, mechatronikai mérnök

Csehi Bálint (18)
Miskolci Egyetem - GÉIK, villamosmérnök

Barnóth Péter (23)
Miskolci Egyetem - GÉIK, villamosmérnök


Budget Builders

Izsvák Viktória (19)
Miskolci Egyetem - GÉIK villamosmérnöki BSc

Bengyik Ákos (21)
Miskolci Egyetem - GÉIK villamosmérnöki BSc

Szilvási Imre (21)
Miskolci Egyetem - GÉIK villamosmérnöki BSc

Szűcs András Márk (22)
Miskolci Egyetem - GÉIK villamosmérnöki BSc

Tucsa Levente (21)
Miskolci Egyetem - GÉIK villamosmérnöki BSc