A versenyre jelentkezett csapatok
Phobos
Szabó Péter (31)
Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar - MSC
Sztasák Dávid (24)
Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar - MSC
Horváth Gábor (23)
Óbudai Egyetem - Bánki Donát Gépészmérnöki és Biztonságtechnikai Kar - BSC
He
Gliga Péter (26)
Debreceni Egyetem - villamosmérnök (BSc)
Márton Miklós (25)
ex. Debreceni Egyetem - villamosmérnök (BSc)
RGate
Nagy Tibor (21)
Óbudai Egyetem - KVK
Csernák Tamás (23)
Pécsi Tudomány Egyetem, Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar
Kovács Dániel (22)
Óbudai Egyetem - KVK
Kormos Tamás (23)
Óbudai Egyetem - KVK
MDC (Mars Dna Collectors)
Lénárd Tibor András (25)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Szabó Bence (27)
Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar
Tasi Dániel (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Veres Péter (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
AdyCrovEr
Molnár Zsolt (19)
Debreceni Egyetem - Mechatronikai mérnöki (BSc)
Sufni Tuning Zrt.
Jéhn Zoltán (20)
Budapesti Műszaki Egyetem - Fizika & Vegyészmérnök (BSc)
µ-troll
Abonyi Zoltán (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Bedő Sándor (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Borvendég Mátyás (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Petrovszki Imre (23)
Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
Russian Surprise
Divald Viktor (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Fehér Bálint (20)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Cserich Dávid (20)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Szigeti Bence (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Kovács Bálint (20)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Danyi Dávid (21)
BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Operation NetMod
Simon Zoltán (22)
Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar - BSc
Szűcs Richárd (22)
Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar - BSc
Bak Benjámin (21)
Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar - BSc
roVERDA
Zsembery Ádám (11)
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Zsembery Norbert (16)
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Zsembery Péter (47)
ex. Óbudai Egyetem
M.K.R.O.B.I.
Rajzinger Zsanett (23)
Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar
Böröczky Áron (23)
Óbudai Egyetem - Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar
Román Szabolcs (22)
Óbudai Egyetem - Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar
RobotClub
Herpai Kornél (16)
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
Novák Emil (16)
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
Szoták Soma (16)
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
A -Team
L. Kiss Márton (21)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
Bartók Csaba (26)
Szakmai Tanácsadó - Ex. Miskolci Egyetem Villamosmérnök
Szabó István (26)
Szakmai Tanácsadó - Ex. Miskolci Egyetem Villamosmérnök
Kovács István (21)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
Kecsedi Gábor (20)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
Dudás Ferenc (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
Illés Zalán (22)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
Forgács Zsófia (19)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
Leskó Alex (19)
Miskolci Egyetem Villamosmérnök (BSc)
MEcGyvers
Juhász Evelin (21)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
Földi Szabolcs (20)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
Koba Máté (20)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
Sugár Dániel (21)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
Palkó Dániel (22)
Miskolci Egyetem, Programtervező informatikus
Simon Csaba (24)
Miskolci Egyetem, Mérnökinformatikus
Borbély András (24)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
Tompa Tamás (25)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
Bartók Roland (26)
Miskolci Egyetem, Villamosmérnök
CantinaBand
Albert Áron (23)
BME Gépészmérnöki Kar
Bencsik Gergely (22)
BME Gépészmérnöki Kar
Borsos Benjámin (21)
BME Gépészmérnöki Kar
Jaksa László (19)
BME Gépészmérnöki Kar
Turányi László (18)
BME Gépészmérnöki Kar
BIZ 'N BAZ
Balázs Norbert (20)
BME Mechatronikai mérnök Szak
Göntér Balázs (19)
BME Mechatronikai mérnök Szak
Nagy Imre (19)
BME Mechatronikai mérnök Szak
Pintér Zoltán Márk (20)
BME Mechatronikai mérnök Szak
Sebestyén Andor (19)
BME Mechatronikai mérnök Szak
Kacsó Zoltán (19)
BME Mechatronikai mérnök Szak
Polgár Balázs (19)
BME Mechatronikai mérnök Szak